BINAR - systemy komputerowe

Orzeł Łódź - Pelikan Łowicz 1:2 (0:0)

Film z meczu

Ostatni mecz w sezonie rozegraliśmy z Pelikanem Łowicz. Pierwsza połowa była bardzo wyrównana i żadnej z drużyn nie udało się zdobyć bramki.

W drugiej połowie my pierwsi popełniliśmy błąd. Daleka wrzutka w pole karne z rzutu wolnego minęła dwóch Bartków: Zajaca i Runowskiego, Mateusz Lankiewicz nie dał rady wybić piłki i ta spadła pod nogi zawodnika gości, który spokojnym strzałem z lewej nogi pokonał Bartka Połomskiego. Pięć minut później było jednak już 1:1. Dominik Kępys był faulowany w polu karnym, a Michał Zieliński w kolejnym meczu okazał się pewnym egzekutorem jedenastki.
Gdy wszystkim się wydawało, że mecz zakończy się remisem, w ostatniej minucie łowiczanie wykorzystali kolejny nasz błąd i zdobyli bramkę na wagę zwycięstwa.