Orzeł Łódź - Widok Skierniewice 0:3 (0:0)

Oglądając na żywo mecz, a potem go analizując doszedłem do następującego wniosku: "Gutkowski dał przewagę". Co to oznacza? Ni mniej ni więcej tylko to, że gdyby Widok przyjechał bez swojego kapitana, to mecz zapewne zakończył się remisem, tak jak pierwsza połowa. Niestety w drugiej połowie trzy razy nie upilnowaliśmy Huberta i trzy razy piłka wylądowała w naszej siatce. Dwie bramki strzelił sam (pierwszą, gdy ładnym strzałem z linii pola karnego przelobował bramkarza i drugą gdy doskonale wykonał rzut wolny), przy jednej asystował wypuszczając w uliczkę Pawła Krawczyka, który zdobył bramkę.

Niestety o naszej grze w tym meczu niewiele można powiedzieć dobrego, więc wstrzymam się od komentarzy i tylko pogratuluje przeciwnikom, bo tym razem zasłużenie wygrali.