Turniej KANZAS CUP - pierwszy dzień

Włókniarz Konstantynów - Orzeł Łódź 1:0

Pierwszy mecz turnieju rozegraliśmy z gospodarzami. Do 15 minuty oddaliśmy im pole gry, co w końcu doprowadziło do utraty bramki. I dopiero od tego momentu zaczęliśmy walczyć. Przez pozostały czas gry to my mieliśmy optyczną przewagę i stworzyliśmy kilka sytuacji podbramkowych. Niestety nie udało się strzelić bramki i mecz zakończył się naszą porażką.

Orzeł Łódź - Baltica Panavezys 2:0

Drugi mecz okazał się naszym najlepszym występem dzisiejszego dnia. Graliśmy czujnie w obronie i wyprowadzaliśmy szybkie kontry. Mieliśmy cztery doskonałe sytuacje podbramkowe, z których połowę wykorzystaliśmy. Tym razem najskutecznieszy był Michał Zieliński, który zdobył obydwie bramki.

Orzeł Łódź - GKS Katowice 0:1

Ostatni nasz mecz pierwszego dnia turnieju był zdecydowanie najsłabszy w naszym wykonaniu. Szybko straciliśmy bramkę i nie potrafiliśmy przejać inicjatywy, by stwarzać okazje do wyrównania. To GKS miał przewagę i dopiero pod koniec meczu ładną akcję przeprowadził Kamil Zduńczyk, po której wykonywaliśmy rzut rożny, który spowodował spore zamieszanie pod bramką przeciwnika. Niestety było to zdecydowanie za mało by wyrównać wynik meczu.

Wszystkie wyniki pierwszego dnia i tabele dostępne są pod adresem: